HOCKEY GAME

HOCKEY GAME je autentická hra, na motivy ledního hokeje. Vyber si 1 z 8 unikátních národních týmů a pusť se do tvrdého boje o pohár na vlastním mistrovství světa.

KOUPIT ZDE/ FOR SALE HERE:

http://eshop.maiak.cz/deskove-hry/27-3122-hockey-game.html#/1-pocet_tymu-1

More details

H0025
New
 
More info

Máte rádi hokej? Hrajete rádi taktické hry plné napětí? Nejen pro Vás je určena naše nejnovější hra Hockeygame. Vyberte si 1 až z 8 národních týmů a vrhněte se do boje. Můžete dominovat za Kanaďany, naplnit své národní touhy za Čechy nebo se třeba pokusit vyhrát se Slováky. Každý tým je úplně jiný, a přesto jsou všechny vyrovnané. Porazit může každý každého a jen na Vás je abyste rozhodli, kdo bude vítěz

Začátek hry: hráči si určí (například hodem kostkou) za jaký tým bude daný hráč hrát. Po rozlosování si hráči rozdělí své karetní balíčky týmů (zamíchají je) a kartu atributů týmu. Doprostřed hrací plochy umístí herní plán s kotoučem ve středovém kruhu. K rozhodcovskému půlkruhu se umístí zamíchaný balíček rozhodčího a časomíra. Poté si každý hráč ze svého balíčku rozdá po pěti kartách. Hra je tak připravena a může být zahájena úvodním buly.

Průběh hry: hockey game je karetní tahová strategie při které se v jednotlivých kolech střídají tahy útočníka (neboli držitele kotouče) a tahu obránce (hráče bez kotouče). Rozhodujícím faktorem pro úspěšné tažení je výsledný součet tahu, do kterého se započítává 1. hod kostkami, 2. týmové atributy, 3. atributy vyloženého hrdiny, 4. vyložené karty, 5. vliv rozhodčího.

Konec hry: hra končí uplynutím hracího času (hrací čas je ve hře znázorněn kartami rozhodčího (18), po otočení 5 (6) karet rozhodčího končí třetina. Je-li skóre po třech třetinách nerozhodné, následuje prodloužení, v němž se hraje na zlatý gól. Karty rozhodčího se opět všechny zamíchají. Vítězí hráč, který vstřelí více gólů.

Obsah kompletního balení: 160 herníchch karet, 8 karet týmů, 18 karet rozhodčího, 2 hokejky,  2 karty nápovědy, 1 časomíra, 1 herní plán, 8 kostek, 2 puky, návod, krabička.

 
Data sheet
Komponenty Herní mobiliář

1 Other products in the same category