Hry 

Kreativní studio UFOHRY se zabývá, výrobou a distribucí originálních společenských her. Řešíme kompletní cestu hry od prvotního nápadu, přes všechna úskalí hratelnosti a pravidel až k finálnímu grafickému zpracování a vlastní distribuci.

Vývojem her se zabýváme od roku 2010, kdy nás napadla první samostatná a nekomerční hra. Do dnešních dnů čítá naše portfolio přibližně 20 samostatných a jedinečných karetních nebo deskových her, z nichž zatím jen čtvrtina je ve finálním zpracování a určená k prodeji.

Vývoj hry je zdlouhavý proces táhnoucí se zpravidla několik měsíců až let, kdy dochází k testování na hráčích, vychytání všech nedostatků a nastavení pravidel tak, aby výsledek byl co nejvíce zábavný, hratelný a srozumitelný.

U her, které vyrábíme se snažíme jít trošku jinou cestou než klasické velké firmy, které bez ladu a skladu chrlí v ČR jednu hru z ciziny za druhou.

Naše hry vycházejí v malonákladu a jsou orientovány na hráče, kteří rádi hrají hry a zároveň chtějí něco co nezapadá do konzumní mainstremové společnosti a je osvícené duchem skutečné ruční výroby.

Pokud se chcete dobře bavit, a nebo jen udělat radost známým, přátelům případně členům rodiny věřte, že jste na správné adrese.

NECHTE SE UNÉST!